قلب یکی از اعضای مهم بدن شناخته می شود و عامل اصلی حیات یک انسان و همچنین حیوانات محسوب می شود. بهترین متخصص قلب و عروق به دلیل کسب تجربیات فراوان، متناسب با وضعیتی که بیمار دارد، مناسب ترین آزمایشات و تست قلب را به فرد تجویز نموده و سپس با مشاهدۀ نتایج آنها، بهترین روش درمانی را اجرا می نماید. امروزه جهت اطلاع از وضعیت بیماران روش های تشخیصی فراوانی وجود دارد و  بهترین متخصص قلب و عروق تلاش می کند بر اساس موقعیت بیمار، معاینات لازم را انجام دهد. از مهمترین اقداماتی که یک متخصص قلب و عروق می تواند انجام دهد آشنایی کامل داشتن نسبت به جدیدترین پیشرفت های روز پزشکی در حوزۀ قلب و عروق می باشد.

کلینیک تخصصی قلب و عروق دکتر محمد ریاستی به عنوان یکی از مراکز پیشرفته در حوزۀ انجام آزمایشات آنژیوگرافی و آزمایش اکوی قلب و دیگر تست های مرتبط به بیماری های قلبی راه اندازی شده است و توانسته با پیشرفت و گسترش علم پزشکی، مجموعۀ خود را تطبیق دهد. در همین راستا افراد راحت تر از قبل می توانند دورۀ درمان خود را کوتاه نمایند.

ویژگی های مهم بهترین متخصص قلب و عروق

از مشخصه های اصلی بهترین متخصص قلب و عروق می توان به تسلط پزشکی آن اشاره نمود. به دلیل حساسیت بالایی که قلب دارد، شناسایی یک متخصص کار راحتی نیست و کسب اطلاعات دقیق در خصوص عملکرد آنها نیاز به بررسی بیشتر دارد. امروزه فناوری پزشکی در حالت پیشرفت است و این مسئله موجب تمایز میان متخصصین قلب و عروق شده است. داشتن اطلاعات جامع در خصوص بروزترین شیوه های تشخیصی و درمانی کاری لازم و ضروری محسوب می شود. از این رو تمام پزشکان متخصص قلب و عروق باید آشنایی کامل نسبت به این تکنولوژی داشته باشند. در حال حاضر کلینیک تخصصی قلب و عروق دکتر محمد ریاستی با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های روز دنیا، مسیر تشخیص بیماری های قلبی و عروقی را برای بیماران هموار ساخته است.

 کلینیک تخصصی قلب و عروق دکتر محمد ریاستی

آدرس : تهران - میدان هفت حوض نارمک - ضلع شمال غربی میدان - ابتدای خیابان آیت -نبش خیابان مهرانپور- ساختمان پزشکان588 

شماره تماس نوبتدهی: 09373585813

جهت نوبتدهی، تماس تنها از ساعت 10 صبح تا 9 شب 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

مرکز بهترین متخصص قلب و عروق : کلینیک تخصصی قلب و عروق دکتر محمد ریاستی
مرکز بهترین متخصص قلب و عروق : کلینیک تخصصی قلب و عروق دکتر محمد ریاستی
پنجشنبه 12 خرداد 1401 در ساعت 13 : 43 دقیقه
تماس بگیرید
ضرورت انجام اکوی قلب و آنژیوگرافی : کلینیک تخصصی قلب و عروق دکتر محمد ریاستی
ضرورت انجام اکوی قلب و آنژیوگرافی : کلینیک تخصصی قلب و عروق دکتر محمد ریاستی
دوشنبه 15 فروردین 1401 در ساعت 12 : 53 دقیقه
تماس بگیرید
[ مجموع 4 آگهی ]

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 50
نمایش همه
علاقه مندی ها ()