امروزه متناسب با نیاز دندانپزشکان می توان از امکانات پیشرفته، به بهترین شکل ممکن بهره برد. چرا که دهان از نسوج نرم و بافت سخت تشکیل شده است و به همین دلیل بسیاری از مشکلات دندانی را نمی توان با یک نگاه تشخیص داد. در نتیجه عکس برداری سی بی سی تی دندان همانند رادیولوژی دندان به منظور روشی برای تشخیص مشکلات بوجود آمده برای فرد انجام می پذیرد. امروزه پیشرفت فناوری، روش های متعددی را برای تصویربرداری دندان بوجود آورده است. این چنین دندانپزشکان می توانند راحت تر روند تشخیص بیماری های دهان و دندان را انجام داده و در نهایت بهترین روش درمان را انتخاب نمایند. در حال حاضر جهت انجام  سی بی سی تی دندان  می توانید به مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل مراجعه نمائید. این مجموعۀ معتبر سال های متوالی است که در عرصۀ خدمات تصویربرداری دندان فعالیت دارند.

علت تصویربرداری سی بی سی تی دندان

تصویربرداری سی بی سی تی دندان CBCT، امکان عکس برداری و مشاهدۀ سه بعدی از داخل دهان را بدون تغییر ابعاد Distortion و یا بزرگنمایی Magnification امکان پذیر می سازد. به طور کلی نتایج سی بی سی تی دندان در روند تشخیص، طرح درمان و انتخاب بهترین روش مکانوتراپی بسیار مؤثر و دقیق عمل می کند. بنابراین شاهد ترکیب اسکن سطحی و سطحی- حجمی، به صورت ماتریکس سه بعدی می باشیم. در این صورت مدل آنوتومیکی کلیۀ نسوج نرم و سخت صورت و جمجمه بیمار را می توانند طراحی نمایند و برای متخصص به وضوح قابل رویت می باشد. بیش از گذشته دندانپزشکان، درخواست به انجام سی بی سی تی دندان، سی تی اسکن دندان و یا رادیولوژی دارند، تا بدین وسیله بتوانند روند درمان و یا تشخیص نوع بیماری شخص را به درستی انجام دهند. جهت دریافت هر گونه خدمات پیشرفتۀ رادیولوژی دندان می توانید به مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل مراجعه نمائید.

 

مرکز رادیولوژی تخصصی دندان، فک و صورت دکتر نکیسا ایل 

 تلفن: 9-22094378 021

آدرس: سعادت آباد، میدان کاج به سمت چهارراه شهرداری، خیابان سرو غربی، ابتدای خیابان مروارید، ساختمان مروارید، پلاک 2، طبقه 2، واحد 14

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

مرکز تخصصی رادیولوژی دندان : مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل
مرکز تخصصی رادیولوژی دندان : مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل
ﺳﻪشنبه 5 ارديبهشت 1402 در ساعت 15 : 39 دقیقه
تماس بگیرید
مهمترین ویژگی سی بی سی تی دندان : مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل
مهمترین ویژگی سی بی سی تی دندان : مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل
دوشنبه 4 ارديبهشت 1402 در ساعت 14 : 28 دقیقه
تماس بگیرید
دکتر اشرف بهترین متخصص دندانپزشکی : مرکز دندانپزشکی امیران
دکتر اشرف بهترین متخصص دندانپزشکی : مرکز دندانپزشکی امیران
پنجشنبه 3 تير 1400 در ساعت 12 : 50 دقیقه
تماس بگیرید
[ مجموع 1 آگهی ]

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 30
نمایش همه
علاقه مندی ها ()