با مراجعه به هر آزمایشگاهی، می توانید شاهد به کارگیری میکروپیپت یا سمپلر در مدل های متفاوت باشید. خرید سمپلر آزمایشگاهی برای چنین محیط هایی یک ضرورت محسوب می گردد چون نقش تعیین کننده در نتیجۀ آزمایشات دارد. در این پست کوتاه، قصد داریم تا شما را بیشتر با نکات خرید سمپلر آزمایشگاهی آشنا سازیم. همانطور که می دانید در انجام بسیاری از آزمایشات، حجم و اندازه گیری یکی از فاکتورهای مهم به شمار می رود و بایستی پرسنل، منطبق بر دستورالعمل، مقدار و حجم معین از مواد اولیۀ خام و یا نمونه خون یا سیالات مایع دیگر استفاده نمایند. در صورت تمایل به  خرید سمپلر آزمایشگاهی می توانید به فروشگاه آزمایشگاهی علمینو مراجعه نمائید. این مجموعۀ معتبر دارای سابقۀ طولانی در عرصۀ فروش تجهیزات آزمایشگاهی می باشند و توانسته اند در لیست محصولات خود، موفق به فروش انواع سمپلر یا میکروپیپت گردند.

نکات مهم درخرید سمپلر آزمایشگاهی

در زمان خرید سمپلر آزمایشگاهی بایستی فاکتورهای مهم منجمله تعداد نمونه و میزان حجم نمونه در نظر گرفته شوند. این چنین به اقتضای نیازی که در یک محیط آزمایشگاهی دارید، می توانید کاربردی ترین مدل سمپلر را انتخاب نمائید. هنگام خرید سمپلر آزمایشگاهی می توانید انتخاب خود را از میان سمپلرهای حجم ثابت و یا حجم متغیر انجام دهید. این در حالی است که در لیست خرید سمپلر آزمایشگاهی، می توانید سمپلرهای تک کاناله و یا چند کاناله خریداری نمائید. البته فروش سمپلر از نظر نوع در دو دسته بندی مکانیکی و یا الکترونیکی صورت می پذیرد.

در نتیجه مراکز آزمایشگاهی می توانند متناسب با مصارفی که دارند، اقدام به خرید سمپلر آزمایشگاهی استاندارد و اورجینال نمایند. قیمت فروش سمپلر آزمایشگاهی بر اساس فاکتورهای متعددی تعیین می گردد که می توان به نوع و برند آنها اشاره نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و در نهایت خرید سمپلر آزمایشگاهی دراگون می توانید به وب سایت فروشگاه آزمایشگاهی علمینو مراجعه نمائید.

 

فاکتورهای متعددی در انتخاب و خرید سمپلر آزمایشگاهی وجود دارد که بایستی افراد آنها را مد نظر قرار دهند. سمپلرها از نظر نوع ساختار، تعداد کانال و میزان حجم در دسته بندی متفاوت قرار گرفته می شوند. در نتیجه هنگام خرید سمپلر آزمایشگاهی بایستی توجه و دقت لازم نسبت به این موضوع مهم داشته باشید و با تهیۀ انواع سمپلر، راحت تر آزمایشات را انجام دهید. فاکتور مهمی که باعث تمایز سمپلرهای حجم ثابت نسبت به سمپلرهای حجم متغیر گشته است، می توان به تعداد قطعات درگیر در آن سمپلر اشاره نمود. فروشگاه آزمایشگاهی علمینو دارای سابقۀ طولانی در زمینۀ تأمین و فروش لوازم و شیشه آلات آزمایشگاهی می باشند و این چنین توانسته اند امکان خرید سمپلر آزمایشگاهی را با برندهای خارجی برای عموم مشتریان فراهم سازند.

فاکتورهای مهم در خرید سمپلر آزمایشگاهی

دقت و درستی سمپلر از دیگر عوامل مهم در انتخاب و خرید سمپلر آزمایشگاهی به شمار می رود که بایستی در نظر گرفته شود. به طور کلی عملکرد مطلوب سمپلر به معیارهای مختلفی بستگی دارد و به همین دلیل هنگام خرید سمپلر آزمایشگاهی، به کالیبره بودن، اصل بودن و کیفیت آن ها توجه گردد. در زمان انتخاب سمپلر آزمایشگاهی بایستی در دسترس بودن قطعات از سوی خریدار در نظر گرفته شود. از دیگر نکاتی که در زمان خرید سمپلر آزمایشگاهی بایستی در نظر گرفته شود، قابل اتوکلاو بودن و تسهیل نظافت این دستگاه می باشد. میزان دوام و طول عمر سمپلر بر اساس نوع و جنس آنها تعیین می گردد. برای اطلاع از  قیمت سمپلر آزمایشگاهی به سایت مراجعه کنید. 

در نتیجه هنگام خرید سمپلر آزمایشگاهی، بررسی مشخصات فنی این محصول از سوی خریدار ضرورت دارد. مبتنی بر نوع آزمایشاتی که انجام می دهند، می توانند بهترین انتخاب سمپلر را داشته باشند. هم اکنون جهت خرید اینترنتی سمپلر آزمایشگاهی، با مراجعه به وب سایت فروشگاه آزمایشگاهی علمینو، با تضمین قیمت و کیفیت می توانند این دستگاه را خریداری نمایند.

فروشگاه آزمایشگاهی علمینو

ساعت کاری

شنبه الی چهارشنبه  09:00 – 17:00

پنج شنبه   09:00 – 12:30

راه های تماس

تلفن: 02166405180

تلفن: 02166969924

تلفکس: 02166483719

ایمیل: info@elmino.co

ایمیل: elminogostar@gmail.com

آدرس

تهران – ولیعصر

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 184
نمایش همه
علاقه مندی ها ()