قصد داریم، در این پست شما را با نکات خرید شیشه آلات آزمایشگاهی آشنا سازیم. در این صورت راحت تر می توانید وسایل مورد نیاز برای محیط های آزمایشگاهی را خریداری نمائید. شیشه آلات از مهم ترین وسایل ضروری چنین محیط هایی به شمار می رود و افرادی که در صدد برای تأمین تجهیزات آزمایشگاهی را دارند ، بایستی اطلاعات مکفی در خصوص چگونگی انتخاب و   خرید شیشه آلات آزمایشگاهی داشته باشند. در واقع ظروف شیشه ای که در محیط های آزمایشگاهی مورد استفاده قرار گرفته می شوند، دارای تفاوت های قابل توجهی نسبت به ظروف شیشه ای معمولی می باشند. با ورود به مراکز آزمایشگاهی شیمی و تشخیص طبی، در اولین نگاه بسیاری از لوازم و وسایل شیشه ای را ملاحظه می نمائید که جزء ضروریات چنین محیطی به شمار می روند. فروشگاه آزمایشگاهی علمینو با اطلاع از چنین موضوعاتی، در لیست لوازم آزمایشگاهی، توانسته اند شرایط مناسبی برای خرید شیشه آلات آزمایشگاهی فراهم آورند.

خرید انواع شیشه آلات آزمایشگاهی

ظروف شیشه ای آزمایشگاه ها با عنوان تجاری پیرکس یا همان زیماکس شناخته می شوند. شیشه به عنوان یک مادۀ پایداری است که دارای مقاومت بالایی در برابر مواد شیمیایی می باشد و قابل واکنش پذیری نمی باشد. البته این موضوع در رابطه با ظروف شیشه ای استاندارد صدق می کند. اگر به دنبال خرید شیشه آلات آزمایشگاهی هستید، بایستی به مراکز معتبر و شناخته شده در این حوزه مراجعه نمائید. بدین ترتیب با اطمینان خاطر می توانید، بهترین خرید شیشه آلات آزمایشگاهی را داشته باشید و متناسب با نوع کاربری آزمایشگاه، ظروف با کیفیتی را تهیه نمائید. فروش اینترنتی شیشه آلات آزمایشگاهی از طریق سایت انجام می گیرد.

از جمله انواع شیشه آلات آزمایشگاهی می توان به استانس گیر یا کلونجر آزمایشگاهی، کروزه سرامیکی، سوکسله، قفل هوا، جار بی هوازی، همزن آزمایشگاهی، لوله های آزمایشگاهی، قیف شیشه ای، ارلن، بالن، بشر، بومه، الکل سنج و ... اشاره نمود. جهت خرید اینترنتی شیشه آلات آزمایشگاهی می توانید به وب سایت فروشگاه آزمایشگاهی علمینو مراجعه نمائید.

خرید شیشه آلات آزمایشگاهی نیاز به رعایت یک سری نکات مهم دارد چون تفاوت عمده ای میان آنها و ظروف شیشه ای معمولی دارد. در این مقاله، به برخی از نکات مهم خرید شیشه آلات آزمایشگاهی می پردازیم، تا بدین وسیله بتوانید از مراکز معتبر و مطمئن کلیۀ ظروف و تجهیزات آزمایشگاهی را خریداری نمائید. شیشه آلات آزمایشگاهی دارای یک سری ویژگی های منحصر به فرد هستند و با عنوان تجاری پیرکس یا زیماکس شناخته می شوند. در واقع هنگام خرید شیشه آلات آزمایشگاهی ، بایستی توجه کافی به ویژگی آنها داشته باشید چون این دسته از ظروف شیشه ای بایستی مقاومت بالایی در برابر حرارت و گرمای بالا داشته باشند. با مراجعه به فروشگاه آزمایشگاهی علمینو می توانید بدون دغدغه انواع تجهیزات و شیشه آلات آزمایشگاهی را با کیفیت بالا خریداری نمائید.

خرید شیشه آلات آزمایشگاهی اورجینال

جهت خرید شیشه آلات آزمایشگاهی بایستی به شفاف بودن و کیفیت آن توجه داشته باشید. با توجه به اینکه از ظروف شیشه ای برای انجام فعالیت های آزمایشگاهی استفاده می شود و هر لحظه امکان برخورد با مواد شیمیایی برای آنها وجود دارد، بایستی از مقاومت بالایی برخوردار باشند. از جمله انواع شیشه آلات آزمایشگاهی می توان به پیپت، بورت، استوانه مدرج، ارلن، بشر، بالن ژوژه، قیف های شیشه ای، بالن ته گرد، دکانتور، جار، کندانسور و ... اشاره نمود. برای اطلاع از لیست قیمت شیشه آلات آزمایشگاهی از طریق این مجموعه اقدام کنید. 

از شاخص های مهمی که در زمان خرید شیشه آلات آزمایشگاهی بایستی در نظر شود، تحمل شوک حرارتی یا همان تست تحمل دمایی است که هنگام مواجه با شعلۀ مستقیم دچار ترک خوردگی و شکستگی نشوند. سهل انگاری نسبت به چنین موضوع مهمی، می تواند عواقب ناخوشایندی به دنبال داشته باشد چون افراد با مواد شیمیایی خطرناک سر و کار دارند. با توجه به اهمیت نوع ظروفی که برای محیط های آزمایشگاهی خریداری می کنید، جهت خرید شیشه آلات آزمایشگاهی با کیفیت و اورجینال می توانید به فروشگاه اینترنتی آزمایشگاهی علمینو مراجعه نمائید.

 فروشگاه آزمایشگاهی علمینو

ساعت کاری

شنبه الی چهارشنبه  09:00 – 17:00

پنج شنبه   09:00 – 12:30

راه های تماس

تلفن: 02166405180

تلفن: 02166969924

تلفکس: 02166483719

ایمیل: info@elmino.co

ایمیل: elminogostar@gmail.com

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 178
نمایش همه
علاقه مندی ها ()