سمپلر دراگون با عنوان میکروپیپت در محیط های آزمایشگاهی مورد استفاده قرار گرفته می شود. سمپلر از جمله کاربردی ترین تجهیزات آزمایشگاهی محسوب می گردد که جهت انتقال دقیق حجم مایعات بر حسب میکرولیتر مورد استفاده قرار گرفته می شود. دکتر هاینریش شنیتگر در سال 1957، در دانشگاه ماربورگ آلمان برای اولین بار توانست موفق به اختراع و ثبت ابزار سمپلر گردد. سمپلر دراگون در مدل های متفاوت تولید و روانۀ بازار می شوند. بدین ترتیب افرادی که خواستار خرید سمپلر دراگون هستند، می توانند متناسب با نوع مصارفی که دارند، کاربردی ترین نوع آن را با کیفیت بالا خریداری نمایند. فروشگاه آزمایشگاهی علمینو از جمله تأمین کنندگان و فروشندگان تجهیزات آزمایشگاهی، توانسته اند موفق به فروش سمپلر دراگون در مدل های متفاوت گردند.

مهمترین نکات خرید سمپلر دراگون

طراحی، ساخت و فروش سمپلر دراگون به صورت تک کاناله و چند کاناله صورت می پذیرد. سمپلرهای دراگون مدل تک کاناله، متناسب با آزمایشات متفاوتی همچون میکروبیولوژی، زیست شناسی، هورمون شناسی، ایمونولوژی، بیوشیمی، ژنتیک و ... مورد استفاده قرار گرفته می شود. البته سمپلر دراگون مدل های چند کاناله برای آزمایشات تشخیص طبی، غربالگری مولکولی، مطالعات سینتیک و تقویت DNA مورد استفاده قرار گرفته می شوند.

از اجزای اصلی و سازندۀ سمپلر دراگون می توان به پیستون، نمایشگر دیجیتال، نوک مخروط، انژکتور نوک و گریپی اشاره نمود. سمپلرها به عنوان لوازم جانبی در آزمایشات مورد استفاده قرار گرفته می شوند و نقش اساسی در نتایج آزمایشات دارند. هنگام خرید سمپلر دراگون بایستی به نوع طبقه بندی آنها توجه داشته باشید چون بر اساس اصل کار، مکانیسم عملکرد، تعداد کانال ها و حجم یا ظرفیت تقسیم بندی می شوند. هم اکنون مراکز آزمایشگاه می توانند از طریق فروشگاه آزمایشگاهی علمینو به صورت آنلاین، با قیمت ارزان و کیفیت بالا اقدام به خرید انواع سمپلر دراگون نمایند. جهت اطلاع از قیمت سمپلر دراگون با حجم ثابت و متغیر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سمپلر دراگون از مهمترین ابزارآلات آزمایشگاهی محسوب می گرد و نقش بسزایی بر روی نتایج آزمایشگاهی دارد. در این مقاله، قصد داریم تا شما را با انواع سمپلر دراگون آشنا سازیم و اینکه چه مصارفی دارند. طراحی و فروش سمپلر دراگون بر اساس تعداد کانال ها، میزان ظرفیت، مکانیسم عملکرد و اصل کار در طبقه بندی متفاوت صورت می پذیرد. بدین ترتیب اگر خواستار خرید سمپلر دراگون هستید، بایستی اطلاعات و دانش جامع نسبت به نحوۀ عملکرد و چگونگی انتخاب سمپلر مناسب داشته باشید. فروشگاه آزمایشگاهی علمینو سال های متوالی است که بر روی فروش ابزارآلات و تجهیزات آزمانیشگاهی متمرکز هستند و توانسته اند بر حسب نیاز مشتریان، امکان خرید انواع سمپلر دراگون را فراهم آورند.

خرید انواع سمپلر دراگون

سمپلر دراگون دارای دو عملکرد اصلی بر اساس جا بجایی هوا و جا بجایی مثبت می باشند که موارد کاربرد خاص خود را دارند. این در حالی است که طبقه بندی سمپلر دراگون بر اساس نحوۀ مکانیسم عملکرد دارای دسته بندی مکانیکی و الکترونیکی می باشند. بنابراین هنگام خرید سمپلر دراگون بایستی تمام جوانب را سنجیده و سپس متناسب با نوع آزمایشاتی که قصد انجام دادن آنها را دارید، کاربردی ترین نوع آن را خریداری نمائید.

فروش سمپلر دراگون بر اساس تعداد کانال در دسته بندی تک کاناله و چند کاناله صورت می پذیرد. در واقع با استفاده از سمپلر دراگون تک کاناله می توان در یک نوبت، تنها یک نمونه را جابجا نمود ولی با خرید سمپلر دراگون چند کاناله می توان در یک نوبت، به صورت همزمان، چندین نمونه با یک سمپلر برداشت. اگر به دنبال خرید سمپلر دراگون هستید، بایستی میزان ظرفیت آن را در نظر بگیرید چون متناسب با آزمایشات متفاوت، حجم مشخصی بایستی مایعات از مواد اولیه و یا مادۀ قابل آزمایش برداشت شود. جهت کسب اطلاعات تخصصی بیشتر و سفارش اینترنتی سمپلر دراگون می توانید به وب سایت فروشگاه آزمایشگاهی علمینو مراجعه نمائید.

فروشگاه آزمایشگاهی علمینو

شنبه الی چهارشنبه  09:00 – 17:00

پنج شنبه   09:00 – 12:30

راه های تماس

تلفن: 02166405180

تلفن: 02166969924

تلفکس: 02166483719

ایمیل: info@elmino.co

ایمیل: elminogostar@gmail.com

آدرس

تهران – ولیعصر

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 184
نمایش همه
علاقه مندی ها ()