یکی از اقلامی که در لیست لوازم آزمایشگاهی بایستی مد نظر قرار گرفته شود، خرید سمپلر آزمایشگاهی  می باشد. لازم به ذکر است که جهت انجام یک سری آزمایشات، بایستی توجه و دقت کافی نسبت به مشخصات فنی تجهیزات آزمایشگاهی داشته باشید. از ابزارهای مهمی که در روند انجام آزمایشات از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، خرید سمپلر آزمایشگاهی در برندهای معتبر است. در واقع سمپلر یا میکروپیپت، ابزاری جهت اندازه گیری و انتقال مایعات در حجم اندک می باشد. جهت خرید انواع سمپلر دراگون آزمایشگاهی با برندهای معتبر می توانید به فروشگاه آزمایشگاهی علمینو مراجعه نمائید.

خرید سمپلر آزمایشگاهی کالیبره شده

این مجموعۀ معتبر دارای سابقۀ طولانی در عرصۀ واردات و فروش تجهیزات آزمایشگاهی منجمله انواع سمپلر می باشند. این چنین با آسودگی خاطر می توانند نسبت به خرید سمپلر دراگون اقدام نمایند. خرید سمپلر آزمایشگاهی در دسته بندی متفاوت صورت می پذیرد که می توان به سمپلرهای ثابت، متغیر، تک کاناله و چند کاناله اشاره نمود. بنابراین متناسب با نیازی که دارید، می توانید بهترین نوع سمپلر آزمایشگاهی را با قیمت مناسب و کیفیت بالا خریداری نمائید.

اگر خواستار خرید سمپلر دراگون هستید، بایستی توجه و دقت کافی نسبت به کالیبره بودن آن داشته باشید. فاکتورهای متعددی در انتخاب نوع میکروپیپت مؤثر است چون تأثیر بسزایی بر روی عملکرد آن دارد. سمپلر با ایجاد یک موقعیت خلاء ، مایع را به داخل سر سمپلر مکش نموده و سپس فرآیند انتقال نمونه های مایع را می توان به سهولت انجام داد. به طور کلی با فشار دادن پیستونی که در قسمت بالای سمپلر قرار دارد، هوای درون لوله تخلیه شده و در نهایت موجب رها کردن خلاء و تخلیۀ مایع به درون سر سمپلر می شود. در صورت نیاز به خرید سمپلر آزمایشگاهی دراگون لب می توانید با کارشناسان ما در فروشگاه آزمایشگاهی علمینو مشورت نمائید.

خرید سمپلر آزمایشگاهی به عنوان یکی از ابزارآلات مهم در امور آزمایشگاه صورت می پذیرد. همانطور که می دانید، از مایعات متفاوتی در امور انجام آزمایشات استفاده می شود و میکروپیپت بهترین وسیله برای اندازه گیری این گونه سیالات به شمار می رود. این چنین اگر خواستار خرید سمپلر آزمایشگاهی هستید، می توانید بهترین انتخاب خود را از میان محصولات موجود در فروشگاه انجام دهید. فروشگاه آزمایشگاهی علمینو به صورت حرفه ای در حوزۀ فروش تجهیزات و شیشه آلات آزمایشگاهی فعالیت می کنند و این چنین توانسته اند با اطمینان خاطر، امکان خرید سمپلر آزمایشگاهی را مدل های متفاوت فراهم آورند.

بهترین خرید سمپلر آزمایشگاهی

میکروپیپت ها متناسب با تعداد کانال هایی که در اختیار دارند، نسبت به یکدیگر دارای تفاوت های جزئی می باشند. در حال حاضر امکان خرید سمپلر آزمایشگاهی در مدل های اصلی ثابت و متغیر وجود دارد. در واقع خرید سمپلر آزمایشگاهی نوع ثابت، جهت انتقال حجم معینی از مایعات صورت می پذیرد. این در حالی است که سمپلر آزمایشگاهی متغیر به کاربر کمک می کند که بتواند حجم مایع مورد نظر خود را مطابق با نیاز کار، تغییر دهد. بنابراین منطبق بر نیاز محیط های آزمایشگاهی، می توانید انواع سمپلر آزمایشگاهی را با قیمت و کیفیت بالا خریداری نمائید.

خرید سمپلر آزمایشگاهی به عنوان یکی از اقلام اساسی و پرکاربرد در چنین محیط هایی صورت می پذیرد. بنابراین در زمان خرید سمپلر آزمایشگاهی بایستی توجه و دقت کافی نسبت به مشخصات فنی آن، برند و کالیبره بودن آن داشته باشید. در این صورت با اطمینان خاطر می توانید مناسب ترین سمپلر آزمایشگاهی دراگون را با قیمت مناسب خریداری نمائید. در صورت تمایل به خرید سمپلر آزمایشگاهی، می توانید به فروشگاه آزمایشگاهی علمینو مراجعه نموده و از میان محصولات موجود، بهترین انتخاب خود را داشته باشید. با توجه به کارایی حساسی که دارد، انتخاب برند و مدل از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

 

فروشگاه آزمایشگاهی علمینو

شنبه الی چهارشنبه  09:00 – 17:00

پنج شنبه   09:00 – 12:30

راه های تماس

تلفن: 02166405180

تلفن: 02166969924

تلفکس: 02166483719

ایمیل: info@elmino.co

ایمیل: elminogostar@gmail.com

آدرس

تهران – ولیعصر

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 167
نمایش همه
علاقه مندی ها ()