قیمت دستگاه سانتریفیوژ prp بر اساس مدل و برند آن تعیین می گردد. البته سایر مشخصات فنی دستگاه نیز بر روی قیمت آن تأثیرگذار خواهد بود. در این مقاله شما را با ویژگی های دستگاه سانتریفیوژ آشنا می سازیم تا بدین وسیله بتوانید مناسب ترین مدل را خریداری نمائید. سانتریفیوژ از مهمترین و پرکاربردترین تجهیزات آزمایشگاهی محسوب می گردد که جهت  جداسازی اجزای مختلف مایعات مورد استفاده قرار گرفته می شود. صرف نظر از قیمت دستگاه سانتریفیوژ prp ، بایستی نگاه کامل بر مشخصات فنی آن داشته باشید. شرکت علمینوگستر چندین سال است که بر روی فروش تجهیزات آزمایشگاهی منجمله دستگاه های سانتریفیوژ متمرکز هستند و این چنین توانسته اند امکان خرید چنین تجهیزاتی را  به صورت اورجینال برای عموم مشتریان فراهم آورند.

عوامل مؤثر در تعیین قیمت دستگاه سانتریفیوژ prp

قیمت خرید دستگاه سانتریفیوژ prp بر مبنای تعداد شاخه و همچنین میزان قدرت موتور یا همان تعداد دور بر دقیقه مشخص می گردد. بنابراین در زمان خرید دستگاه های سانتریفیوژ بایستی مشخصات فنی دستگاه را به طور دقیق بررسی و مطالعه نمائید. با توجه به تنوع مدل و برندهای دستگاه سانتریفیوژ پی آر پی، بایستی به اورجینال بودن آن و همچنین تعداد شاخه و قدرت چرخش آن توجه داشته باشید. منطبق بر میزان حجم کاری که دارید، می بایست انتخاب و خرید دستگاه سانتریفیوژ prp را انجام دهید.

هم اکنون با مراجعه به مراکز فروش تجهیزات آزمایشگاهی، می توانید از بروزترین قیمت دستگاه سانتریفیوژ prp مطلع گردید. با توجه به اینکه اکثر دستگاه های آزمایشگاهی خارجی هستند، ممکن است در سطح بازار با نوسان قیمت دستگاه سانتریفیوژ پی آر پی رو به رو شوید. از این رو پیش از خرید و مراجعه حضوری به بازار، به صورت اینترنتی، با مراجعه به وب سایت شرکت تجهیزات آزمایشگاهی علمینوگستر می توانید از آخرین قیمت دستگاه سانتریفیوژ prp مطلع گردید و نسبت به خرید اینترنتی و یا حضوری تصمیم بگیرید.

قیمت دستگاه سانتریفیوژ prp بر اساس عوامل متعددی تعیین می گردد که در ادامۀ مقاله با جزئیات بیشتر بدان می پردازیم. دستگاه سانتریفیوژ به عنوان یکی از دستگاه های اصلی در محیط های آزمایشگاهی محسوب می گردد که می توانید در مدل و برندهای متفاوت آن را خریداری نمائید. دستگاه سانتریفیوژ با نیروی گریز از مرکز کار می کند و قادر به جداسازی اجزای تشکیل دهندۀ سیالات مایع همچون خون، مواد آزمایشگاهی و ... می باشد. در همین راستا، اجرای کلیۀ آزمایشات تنها پس از جداسازی قادر انجام می باشند. برند و مشخصات فنی، دو عامل اصلی در تعیین قیمت دستگاه سانتریفیوژ prp محسوب می گردند. شرکت علمینوگستر با اتکاء بر پرسنل مجرب و همچنین تأمین تجهیزات آزمایشگاهی اورجینال، توانسته اند بهترین شرایط را برای خرید دستگاه سانتریفیوژ prp و سایر تجهیزات فراهم آورند.

قیمت دستگاه سانتریفیوژ prp هوشمند

از اجزای اصلی دستگاه سانتریفیوژ می توان به قرارگیری یک سری لوله به صورت قرینه و تعداد زوج اشاره نمود که محل قراردهی لوله به شمار می روند. این گونه با قرار دادن لوله های آزمایش درون آنها، می توان با روشن نمودن سانتریفیوژ در تعداد دور بالا و استفاده از نیروی گریز از مرکز، شرایطی را برای تفکیک و جداسازی اجزای تشکیل دهندۀ ذرات جامع و مایع فراهم می آورد. جهت اطلاع از قیمت دستگاه سانتریفیوژ prp می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. در حال حاضر شاهد فروش دستگاه سانتریفیوژ یونیورسال 2، 4، 8، 12، 16، 24 و ... شاخه با میزان دور در دقیقه متفاوت هستیم.

از این رو، قیمت دستگاه سانتریفیوژ prp بر اساس مشخصات فنی دستگاه و برند آن مشخص می گردد. البته با توجه به وارداتی بودن اکثر تجهیزات آزمایشگاهی، قیمت دستگاه سانتریفیوژ پی آر پی بر اساس نوسان قیمت ارز، تغییر پیدا می کند. در حال حاضر جهت خرید کلیۀ تجهیزات آزمایشگاهی اورجینال با قیمت ارزان می توانید به وب سایت شرکت تجهیزات آزمایشگاهی علمینوگستر مراجعه نمائید.

شرکت تجهیزات آزمایشگاهی علمینوگستر 

ارتباط با ما : 66405180_021

فکس 19 37 48 66 _021

شماره شبکه اجتماعی 09200944940

ایمیل شرکت: Elminogostar@gmail.com

خیابان جمهوری , خیابان ولیعصر

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 452
نمایش همه
علاقه مندی ها ()